| ♥ Sorina a întrebat:

Konnichiwa`! Am o intrebare: pana la sf verii vreau sa mai cresc in inaltime si sa mai slabesc un pic [ am 14 ani, 1, 54 m si 47-48 kg]. As face mai orice dar fara inot nu-mi place. Ceva idei? Arigato dk ma puteti ajuta :]. Sayonara`!

4 răspunsuri:
| ioana996 a răspuns:

Well well yoroscu onegaisimasu :* baschet scrie pe tine si nu iti trebuie mult talent plus ca prinzi repede :* da-mi id tau sa vb siti dau si detalii :*

| scumpik010 a răspuns:

Sari coarda... fa gimnastik, aleargaaprox o ora pe zi!

| Spikey a răspuns:

Fa-i tractiuni.Sari coarda.Mancanca bine.Nu pierdere orele noaptea. (insa eu le pierd ca mi-e lene sa dorm). Si eu am 14 ani si am 1. 72 tongue.
P. S sa mananci si sanatos.Si nu tine cura! Mananca regulat si ce trebuie. Dar nu peste masura.

| deeutzaa a răspuns:

Pai. poti sa faci hambal.sau baschet.numai ca nu stiu daca o sa cresti in timp asa scurt.de slabit.slabesti dar.bafta:*