| SparagatorulDeBanci a întrebat:

La 10 ani penisul meu sa belit Mai mult ca obicei pe la 9 ani Mi se belea cam pana la jumătate acum se beleste pana la capătul capului m-am speriat când am văzut ca se dezlipește pielea aia de pe penis credeam ca o sa îmi cada dar când sa belit de tot am văzut ca e doar penisul meu și doar sa dezlipit pielea aia. E normal?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai spart prea multe bănci. De-aia.

| dullcat a răspuns:

Nu iti cade nimic, e normal, deci stai linistit. Apoi, nu abuza de el si ai grija la igiena.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Ce belesti?