| anonim_4396 a întrebat:

Sunt un băiat de 16 ani care a fost la doctor de 4 ori iar ei au zis ca eu nu am nimic, au zis ca o sa pot face dragoste.
Am citit pe net despre chestia asta și am văzut ca pot face dragoste chiar dacă penisul meu când e sculat nu se belește.
Când nu e sculat eu pot sa îl belesc, în fine, nu contează asta.
Am citit pe net și din câte am văzut, ca să pot face dragoste, am nevoie de un lubrifiant, cu acesta pun o picătură în prezervativ și prezervativul îl pun peste penis chiar dacă nu este belit.
Am citit și chiar cei mai buni doctori au zis ca e ok.
As dori și părerea voastra, repet, am fost la doctor de 4 ori și a zis ca nu am nimic.
E ok daca fac dragoste cu lubrifiant și prezervativ fără sa îmi belesc penisul? Cu lubrifiant aluneca mai bine din câte am citit

2 răspunsuri:
| ShadowBlitzE a răspuns:

Pe mine mai pierdut la faza cu "nu pot să mi-o belesc" poți să explici mai detaliat?

| anonim_4396 explică (pentru ShadowBlitzE):

Cred că are fimoza băiatul și nu știe cum să dea in parafimoza