| secret_1807 a întrebat:

La 16 ani daca plec de acasa am auzit ca politia nu imi mai poate face nimic, e adevarat?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bineinteles ca poate. Inca nu esti majora. Tatal tau poate veni cu politia dupa tine sa te aduca acasa.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu esti majora, asa ca politia te va gasi si te va aduce inapoi. Cum vrei sa traiesti fara sprijinul parintilor tai?

| unione a răspuns:

Ai auzit prost! indiferent de varsta, Daca dispari si nu te intorci intr-un interval de cateva zeci de ore, esti bagata in baza de date a persoanelor date disparute

| Deny_8224 a răspuns:

Desigur ca poate pentru ca nu esti inca majora

| GabrielaIoana a răspuns:

Nu cred.adica eu nu am auzit asa ceva...eu stiu ca de la 18 ani nu mai iti pot face nimic tongue