| Nevroza a întrebat:

La anticariat gasesc carti de dezvoltare personala? In librarii mi se par scumpe.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca da. Incearca.

| Aasdfghj a răspuns:

Da, sunt sanse sa gasesti. Unele anticariate au site si pot livra oriunde, asa ca le poti lua online. Incearca sa te uiti si pe Scribd, poate gasesti ceva.

| Doarof3 a răspuns:

Caută site-uri care au preturi mici.Nu sunt greu de găsit.

| CristianM22 a răspuns:

Depinde de unde esti..in Bucuresti gasesti foarte multe la preturi de 10-15 lei cartea. Eu am cumparat vreo 6 carti de dezvoltare personala cu 80 de lei. Recomand Anticariat UNU( pe la Universitate)

| Nevroza explică (pentru CristianM22):

Nu sunt din Bucuresti, dar mersi de pont. Poate cand trec pe la Bucuresti, m-ar ajuta raspunsul. Primesti vot. Mersi mult!