| Happiness_8100 a întrebat:

La baieti am auzit ca se pune cercelul doar in partea dreapta.La fetele care au mai multe gauri in ureche, se aplica astfel de reguli, sau nu are importanta pe ce parte sunt puse?happy

Răspuns Câştigător
| alexutza697595 a răspuns:

La baieti se pune pe stanga nu pe dreapta ca altfel sunt considerati gay. Iar la fete nu este regula.

3 răspunsuri:
| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

in stanga se pune si la baieti si la fete. nu in dreaptawinkinghappy:*

| KaTtY a răspuns:

Nu conteaza
poti pune unde vrei u

| MiCuLuTsA a răspuns:

Pai eu asa stiu ca pe stanga se pun... dar nu e o regula neaparat pui unde vrei tu eu am pe stangahappy pup cyus