| AngelOfDeath_3541 a întrebat:

La baieti cercelul se pune in partea stanga nu? Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| silverfaith a răspuns:

Da in stanga!

5 răspunsuri:
| Alice_6278 a răspuns:

Mmm.Nu cred ca konteaza in ce parte este pus... dar deseori cercelul este pus in stinga cum ai mentzionat si tu...Super baietii cu cercel. (inlove)

| AnneXp a răspuns:

Eu asa am auzit de la colegii mei. Ei au zis ca daca iti pui in dreapta esti gay, sau ceva in genu'. funda?

| AnneXp a răspuns:

Eu asa am auzit de la colegii mei. Mi-au zis ca par gay baietii care il au in partea dreapta. Sper ca te-am ajutat. Funda?batting eyelashes

| JustAlex a răspuns:

Da se zice ca daca il pui in partea dreapta esti gay da e o mare prostierolling eyes

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Da. Asa am auzit si eu. Ca se pune in stanga!