| anonim_4396 a întrebat:

In ce ureche poarta baieti cercelul?

14 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Stanga

| ywar a răspuns:

Activii sau pasivii? :-)

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Sau fraieri ca tine? laughing

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi mai puta! tu sa te duci sa inveti cat am invatat eu si sa-ti tarasti coatele printr-o facultate tehnica si pe urma sa vorbesti sicana in miscare! Pun pariu ca esti un semi-analfabet cu diploma de prost crescut! Esti produsul infect al unei generatii de degenerati! [nu toti! din fericire] dar TU faci parte din categoria mai sus amintita! Asa ca fraierul ala bagati-l tu in poponet ca sa nu-ti-l bag eu cu frunze cu tot! Intrebari?

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Si ce te increzi ca ai facultate tehnica am intrebat eu daca ai asa ceva cumva? Decat generatie ca tine de 2 bani...si tu esti cel prost crescut!

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Generatia mea nu e de 2 bani! generatia mea mai stie ce inseamna bunul simt, seriozitatea si alte valori pe care voi generatia FB, schilodita moral si spiritual nu aveti cum sa le intelegeti! te doare? e bine daca te doare! mai e o speranta!

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Nu ma doare deloc!

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai e nicio speranta! orice revolta e o forma de speranta... dar tu cred ca nu prea intelegi nimic, ca prea o tii pe a ta! de curiozitate cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Sa iti zic sa nu iti zic? Hmmm... pai 18 ani big grin

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede! ok bafta si nu te mai da destept/desteapta ca viata nu e chiar asa cum crezi matale!

| anonim_4396 explică (pentru ywar):

Nu ma dau...doar ca asa sunt eu! Mersiwinking

| Crucified a răspuns:

În care vor.

| Marwell a răspuns:

Baietii nu baga in urechi cercei, aia care baga nu se numesc baieti

| loveruh556 a răspuns:

Orcare, sau in amandoi happy