| NevastuicAaA a întrebat:

La Barn Buddy la hi5 imi da o chestie :

"Sorry, Barn Buddy is currently unavailable.Please try again later.
Va rugam reincarcati pagina pentru a continua. "

Pot intri in joc, dar ma scoate repede. Ce pot sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| ursuletumagic a răspuns:

Este o problema de la ei happy
se va rezolva
curand
face imbunatatiri si udapate-uri
la
joc
fundabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu poti face nimic ca sa mearga.La nimeni nu merge.Si eu am reusit sa intru un pic aseara si ma scoatea si tot asa.Se lucreaza la joc din cate am auzit.Numai bine.

| Adorable a răspuns:

Nu poti face nimic momentan. Zilele acestea am incercat sa raspund utilizatorilor la intrebari, iar cele mai multe erau legate de erorile de la Burn Buddy. Concluzia este ca Burn Buddy nu merge temporar la niciunul dintre noi, dar o sa-si revina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Numele meu este andy. Nu ai ce sa-i faci. De cand Valentine`s day se fac imbunatatiri. Asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti schimbi imaginea de profil. mie mi-a mers.nu am crezut dar a mersbig grin