| Nico1368205 a întrebat:

am si eu o problema cu barn buddy de pe hi5. de vreo 2 zile nu mai intra, imi apare sorry but barn buddy is curently unavailable.please try again later... dupa un timp imi intra in joc dar nu dureaza nici 15 secunde si imi apare ca este o eroare la barn buddy si sa dau refresh la pagina pentru a continua... voua vi s-a intamplat? ajutoor.

Răspuns Câştigător
| Sayakoo a răspuns:

Da nu merge ca cica se lucreaza la el ...in fine o sa iti mearga pana la urma... fundita te rog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Asta se intampla tuturor.[crying]... dar cica am auzit ca vor sa faca mari schimbari la joc happy[sa arate mai fain, etc.]

| Da3m0n a răspuns:

Da in ultimele zile nu merge bine din cauza internetului caci a fos prea incarcat. Funda? Dar incearca de mai multe ori>