| StarDust a întrebat:

La cat timp dupa contactul sexual neprotejat se face testul de sarcina? ca ma omoara o pretena cu intrebarea asta si nu am stiut sa-i raspund >:"

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La 21 de zile de la contactul sexual neprotejat pentru un rezultat concludent.

kratos
| kratos a răspuns:

Cum sa-l faca inainte de partida de sex? In fine el se face la aproximativ 2 saptamani de la ovulatie.

| cyufulyky a răspuns:

Dupa o saptamana!

| StarDust explică:

Poi ea era pe stop. de pe 12. pe 15 a avut loc contactu. mi-a zis ca i'a mai curs putin. a facut 2 teste. i-au iesit negative

| gabriela_7862 a răspuns:

Sunt teste care se pot face din prima zi de intarziere a menstruatiei. din pacate nu se poate preciza 100% la cate zile de la contact, trebuie sa asteptati o eventuala intarziere. depinde in ce perioada ciclului menstrual a avut loc contactul.

| liz23 a răspuns:

Dupa o saptamana se poate face testul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuia sa-l faci inainte de partida de sex.ca daca era insarcinata in doua saptamani vei creste copilul altuia si vei spune ca e al tau.si ea tot asa va spune.