| kissbaby a întrebat:

La ce film sa ma uit eu cu prietena mea la o petrecere in pijamale? ceva de groaza sau comedie?
Numele va rog si poate si linkuri!

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Uita-te la 50 first dates, Grown Ups,Just go with it, Blonda de la drept, The orphan, Piranha 3D.

4 răspunsuri:
| Cristiana2011 a răspuns:

Eu zic ca cele mai bune filme cand esti cu prietena ta cea mai buna sunt filmele de comedie! love struck.
Scarry Movie
Sau si de groaza sunt bune

Funda?

The Grudge smug

| victtor a răspuns:

Incepeti cu un horror si dupa la o comedie sa va linistiti laughinglaughing

| patrick98 a răspuns:

Comedie: Grown Ups
Click
The Hangover
Horror: The ring 1, 2 (super filme)
THE GRUDGE 1, 2, 3.
Legion
Constantine
Stay Alive
The Unborn
Orphan
Fragile
Let the right one in
daca iti plac cele sadice saw 1, 2, 3,4,5,6,7. Sau Hostel 1, 2. saw si hostel mie mi-au provocat greata nu frica. Uite un site de unde sa descarci filme www.filmealese.com