| Hugef a întrebat:

La ce inaltime o sa ajung? O sa mai cresc mult? Acum am 16 ani si masor cam 1.90, am 78-79 de kg si la picior am 46-47. Tatal meu are tot cam 1.90, iar mama 1.68. Recent (ultimele 2 luni) am mai crescut vreo 3 cm sau cam asa, o sa mai cresc mult? Deja imi cam dau cu capul in usa daca stau drept.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Teoretic ar mai trebui sa cresti pentru ca doar 16 ani, multi se opresc din crestere la aproximatix 17-18 ani