| Raul01 a întrebat:

O sa ajung sa masor peste 2 metri? Ce inaltime voi avea ca si adult? Sunt un baiat de 15 ani si masor aproape 1.90 (1.87-1.88). Mama mea are 1.68 si tata 1.90 poate 1-2 cm mai mult (nu sunt sigur). Tin sa precizez ca am si o sora de 24 de ani care are 1.80 (ceea ce este destul de mult pentru o fata), deci am genele inalte in familie, dar o sa ajung sa am 2 metri? Cam cat voi ajunge sa masor? Vreau sa mai zic ca din octombrie pana acum am mai crescut: atunci aveam doar 1.81 acum am cu vreo 8 cm mai mult.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,vei avea sub 2 metri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. La ritmul la care zici că crești, o să ajungi să măsori 6 metri și 73 de centimetri până la vârsta de 21 de ani. Eu iți sugerez să te sinucizi după ce ajungi la fix 1.90, altfel vei fi batjocorit toată viața și vei ajunge un alcoolic care-și va urî viața și iși va abuza soția și copiii numai din cauză că ei au o inălțime normală.

de asemenea, indiferent cât te vei inălța, penisul tot de 6 centimetri o să-l ai sad

| Ligioara2 a răspuns:

Pai vad ca la tine in familie toti sunt mari! probabil ca vei fi mare cand vei fi adult! dar nu te supara ca nu nici o problema! e normal asta