| Ăi_7032 a întrebat:

La ce liceu ar trebui sa merg daca vreau sa fiu arhitect si designer? La ce profil? Poate fi si bingliv franceza?

3 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

La orice liceu da neaparat cu profil mate-info. Fundabatting eyelashes?

| rebeka_7886 a răspuns:

Eu sunt la un liceu de arte profil Arhitectura. Si am auzit ca peste cativa ani la facultatile de arhitectura se vor primi doar elevi care au urmat un liceu de arhitectura. si da poate fi si bingliv franceza eu sunt la engleza!winking

| madutza2468 a răspuns:

Paii.si eu imi doresc ca pe viitor sa devin arhitecta. poti urma un liceu cu profilul arhitectura, daca nu, poti urma un liceu cu profil mate-info.eu acum trec in clasa a 9a si m-am dus la un liceu bun cu profil mate-info.