| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa ma fac regizor sau fotograf sau arhitect sau designer ce facultate trebuie sa fac?
iar la liceu ce profil ma pregateste pentru una din aceste meseri?

3 răspunsuri:
| sunflower01 a răspuns:

Sunt din constanta

| AlmaQueen a răspuns:

Buna, colegiul tehnic media. este specializat in asa ceva. este singurul liceu de cinematografie si poligrafie, te poti face fotograf, regizor, etc (restul' nu prea stiu,ca meserii) este undeva pe langa piata presei,herastrau, sector 1, bucuresti. tu de unde esti. in acest liceu sunt eu, te asigur e f bun si e super tare:X funditabatting eyelashes?

| AlmaQueen a răspuns:

Of. imi pare rau atunci! sad bafta