| dancapitan a întrebat:

La ce ora va culcati in weekend? va zic parintii vreodata ceva?

5 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Când totul se întunecă, şi capul îmi pică pe tastatură.hypnotized

| Dreamin a răspuns:

Normal ca unori dimineata dupa noaptea alba comenteaza ca am stat prea mult da nu-i ascult laughing depinde. pana la 1 de obicei...sau 4 maxim. dar nu mereu depinde cat d obosita sunt happy:*

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Pe la 2 -3 si nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ora mi se face somnlaughingsi nu imi zic nimic parintii pentru ca ei dorm linistiti in camera lor big grin laughing happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In weekend (vineri si sambata sera-duminica nu exagerez avand in vedere ca luni am scoala) pot sta pana la ce ora doresc-eu stau maxim pana la 1. ceilalti nu stiu ce fac.parintii nu imi zic nimic atata timp cat le dovedesc ca imi pot organiza foarte bine timpul si singura. e normal sa fim putin responsabili privind programul zilnic.