| floricicadecolt a întrebat:

Sincer, va culcati la ora la care va spun parintii sa va culcati? care ar fi aceea?

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cine sa ne culcă m, cu ei? laughing

| AFR81 a răspuns:

Nu mi-au impus niciodata ora la care sa ma culc, deci nu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

In generala imi spuneau sa ma pun pe la 22 in pat ca dimineata o sa-mi fie greu si nu i-am ascultat si am adormit pe la scoala, apoi am inceput sa dorm mai mult laughing)
dar cand am intrat la liceu am avut ore dupa masa si ma prindea dimineata pe afara laughing sau pe cs
acum imi spun sa incerc sa nu adorm tarziu ca am bacu si sa pot sa ma concentrez acolo dimineata si chiar o sa ma pun pe la 23:30 la un film sa adorm

| RainmakerX a răspuns:

Parintii nu imi spun la ce ora sa ma culc.
De obicei 12 (1 cateodata...)

| KamaSutra a răspuns:

Nu,niciodata,imi spun la 10-11 sa dorm dar eu ajung sa dorm pe la 2

| floricicadecolt explică (pentru KamaSutra):

Pai si nu te cearta daca te culci asa tarziu?

| KamaSutra a răspuns (pentru floricicadecolt):

Nu,si chiar daca ar face asta, nu-mi pasa

| PedoBarbie a răspuns:

Am trecut de mult de momentele când îți comandă părinții când să dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi fac părinții programul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca nu-s gaina sa ma culc pe la 9 sau 9.30 in cel mai bun caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cât timp nu-i deranjez, nu le pasă dacă dorm sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spus sa ma culc la 10 dar eu ma culc la 1.

| Jorah a răspuns:

Da, pe la 12 îmi spun. Dar mă culc când îmi e somn. și de obicei mă culc la 12-1 dar adorm pe la 3-4 deoarece mă gândesc la toate prostiile și dimineață mă scol la 7. Am vreo 8 ore dormite în ultimile trei zile.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Intre orele 22:00 - 0:00 sau mai mult de ora 0:00

| Ayakawelwel a răspuns:

Nu

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Sincer nu prea imi ascult parintii.

| fatacurioasa15 a răspuns:

Nu! Fiecare parintii ar spune " la ora 22:30-23:00 sa te pui la somn". Ora la care ma pun la somn depinde de activitatile pe care le mai am de facut si de oboseala.