| razadeluna a întrebat:

La ce ora va spun parintii sa va culcati cand e scoala a 2-a zi?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu merg la scoala dar cateodata maicamea noaptea mergand la bucatarie fiind ora 21 00 imi zice, bagate la somn laughing dar eu raman la pc pana la vreo 23:00 sau 00:00 depinde si de zi. Mai ales mai am putin si fac 20 de ani.

| Adry05 a răspuns:

Depinde, ea incepe sa zica "Adriana inchide calculatorul" pe la 11 dar eu ii zic inca putin inca putin, ea se uita la tv, pe la si jumate isi aminteste iar, ii zic imediaaat. Si uneori insista uneori nu. Acum depindehappy

| Dean1996 a răspuns:

Fac de dimineata, si imi spun sa ma culc la 22:25

| Ana a răspuns:

Ma culc la cat vreau eu

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Parintii mei niciodata nu imi spun o ora la care s m culclaughing stau pana la cat vreau eu pentru ca eu platesc a doua zi la scoala(adica dorm) laughing

| Marynna a răspuns:

Pai,sincer,pe mine ma lasa in pace.Adica imi zic,''vezi ca maine te scoli devreme si tot tu comentezi ca nu vrei sa te scoli'' si chestii din astea, dar eu tot la cat vreau ma culchappy

| AvalohAlyn a răspuns:

Pot sa ma culc la ce ora vreau dar EU RASPUND de note, de rezultatele si comportamentul de la scoala.Imi fac singur un program.De obicei cand am ore dimineata ma culc la 11-12, cand am ore dupa amiaza pe la 1-2 noaptea.

| CokoStar a răspuns:

23:00

| Ladybuug a răspuns:

Eu sunt de dupa-masa la scoala si ma culc de obicei in jurul orei 23:00 - 24:00. Dar sunt zile cand ma culc la 3-4 si cand merg la scoala zici ca am fost la servici. Parintii imi spun sa merg la culcare pe la 23 thinking, ma pun in pat dar vorbesc prin sms-uri pana pe la 24:00 - 1 -2.

| Biby a răspuns:

Buna!
Stau pana la cat vreau eu.Nu imi impun o ora la care sa ma culc.Deobicei pe la 3-4.big grin

| slam a răspuns:

Ora 22:00...dar cineva incalca mereu regulile si se culca la 23 :00 laughing

| arhanghelu a răspuns:

Asta cu regula somnului difera in functie de varsta... daca ai 10-15 ani cred ca ora 21:00, iar cei peste nu cred ca mai au vreo ora de culcare.Si mai depinde si de ora la care te trezesti tu dimineatawinking

| Anita20Peace a răspuns:

Pot spune ca nu-mi impun o ora anume (cand vreau eu)hee hee! Depinde si de varsta!happy

| Zooom a răspuns:

21:30-22:00sad

| Kerli a răspuns:

Eu ma trezesc la 6.00 asa ca ma culca pe la 22-23 dar adorm doar pe la 2-3 pentru ca ai mei fac mult zgomot rolling on the floor

| Emmeii a răspuns:

23:00

| Rebeca2911 a răspuns:

22:30 sau 23:00

| pittiyoyo17 a răspuns:

La mine doar mama imi spune tatal meu nu are nicio treaba.dar am voie cam cat vreau de obicei stau in timpul scolii pana pe la vreo 1 noaptea pe laptop ca mi-am stricat programul nu mai sunt obisnuita si mi se face repede somnbig grin.mama nu imi zice cand sa ma culc caci stau pe laptop in pat eventual daca se face vreo 2-3 noaptea in timpul scolii atunci mai vine in camera si-mi zice sa-l stingbig grin.te pup

| Cristina_2984 a răspuns:

Niciodata nu mi sa impusa sa ma culc la o ora ...de exemplu cand eram mai mica (clasa2-3) ma uitam cu maicamea la filme pana la vreo 11-12, iar acum(13 ani)nu are treaba cu mine, nu imi impune...adica stie ca stau treaza pana la vreo 1-2 depinde de zi big grin