| Elena1234456 a întrebat:

La ce profil este mai greu bacul? Stiinte ale naturii sau matematica-informatica? Ma gandeam sa ma transfer la mate-info, dar ma gandesc si in viitor. Din clasa mea toti vor sa se faca medici, ma simt singura, prietenii mei sunt toti la liceul la care vreau sa ma transfer. Ce alegere sa iau?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Eu sunt singura fata din 30 de elevi care merge pe Psihologie. Daca ma descurajeaza asta? Nu.Sunt in clasa aia pentru ca dau bacul ma mate la M2, nu sunt buna la mate dar peste 8 tot as lua.La romana clar peste 9.Si la bio tot cam in jur de 8, 9.Automat pe media asta as intra unde vreauwinking

1 răspuns:
| Iuly006 a răspuns:

Daca esti buna la chimie, bio, mate si fizica intra la stiinte ca si eu tot acolo sunt. succes!