| LoveMusic a întrebat:

La ce telenovele vă uitaţi pe AcasăTV? Eu la Cameleonii, Cealaltă faţă a Analiei, Destine Furate şi Aniela (când n-am la ce mă uita love struck). Voi? :*

Răspuns Câştigător
| Miss Maddy a răspuns:

Si eu la fel ca tine:X

13 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

La Destine Furate(telenovela mea preferata :X), El rostro de Analia si India(la care pentru ca au mutat-o la 11 jumate noaptea nu ma mai pot uita).

| LoveMusic explică:

Kongeriket, bine că eşti tu deştept

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oamenii sănătoşi la cap nu se uită la telenovele.
Dacă nu eşti pensionară, urgent programare la Spitalul nr. 9 din Bucureşti sau la Spitalul Universitar "Socola" din Iaşi.
Servicii profesionistewinking

| Alisa a răspuns:

Impreuna pentru totdeauna.

| Miss Maddy a răspuns:

Ador telenovelele :X

| rebela a răspuns:

Cealalta fata a Analiei si Cameleonii

| Denysa-Myhaela a răspuns:

La Aniela si Cameleonii, imi pare rau ca se termina Aniela actoru meu preferat find. Dan Condurache:p

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Ia uite ce am gasit aici numai sanatosi la Zuzu suntem bolnave noilaughing)) macar va duceti la teatru, va cultivati si voi un pic din muzica clasica, carti de Shakespeare, etc? in loc sa stati pe net duceti-va la filantropica desteptaciunilor care suntetirolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analia si Camaleones

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la destine furate cameleonii cealalta fata a analiei predestinati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cameleonii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sortilegio cameleonii celalta fata a analiei si destine furate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la sortilegio