| kitty00 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relatie, cat a durat?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca este vorba de iubirile copilariei au fost multe si durau putin, cum vedeam ceva frumos eram indragostit lulea indiferent de diferenta de varsta.Dar prima relatie serioasa a fost in trimestrul III al clasei a VII-a cant a venit o colega noua din provincie.A fost singura vacanta care-mi doream sa se termine cat mai repede sa incepem anul scolar sa ne intalnim, a durat pana la sfarsitul clasei a VIII-a.Au venit examenele am ajuns la liceie diferite si la distanta, relatia s-a terminat frumos cum a inceput.A fost cea mai frumoasa perioada din viata mea.Au mai fost multe relatii dupa, dar nu se compara cu intensitatea si trairile specific adolescentei timpurii.

| mona a răspuns:

La 16 ani si a durat 3 luni

| AlysukaAlysuka a răspuns:

La 14 ani, si a durat 2 saptamani laughing

| StefiM a răspuns:

13 o luna jumate.

Răspuns utilizator avertizat
| Dheutsik a răspuns:

Buna! Prima relatie am avut-o la 10 ani, si a durat o saptamana.Prima relatie SERIOASA am aut-o la 13 ani, si a durat 7 luni. Funda?

| Rebecaaaa a răspuns:

La 8 ani a venit un baiat nou la noi in clasa. Si mi-a placut de el. Si intr-o zi l-am dus in gradina botanica si l-am pupat pe obraz. de atunci am fost impreuna. Imi facea mereu cadouri. Am fost impreuna pana in clasa a 5-a. Bine... nu era cine stie ce. Ne pupam, ne plimbam si astea doar cat eram la scoala. Acum am 17 ani si el la fel si pot spune ca imi este ca un frate. Ne cunoastem foarte bine si mereu ne amuzam cand ne amintim de "relatia" nostra de 3 ani. laughing