| SmokeyEye a întrebat:

Fetelor, a durat la voi vreo relaţie cu un băiat mai mic ca voi (la vârstă)?

Răspuns Câştigător
| Semnattfetitsataa a răspuns:

Nu, nu a durat, el era mai mic ca mine nu avea atat de mula experienta, parca ii era frica sa ma sarute, sa ma atinga, sa vorbeasca cu mine, sa imi spuna ca ma place, cu greu am dedus eu lucrul asta! Eu zic ca daca tu esti cu un baiat mai mic de varsta cu tine, si iti place de el, sa nu asculti gurile rele, ca oameni din astia sunt peste tot, zic sa incerci, poate dureaza, poate chiar tipul are experienta, tine la tine, ce daca ca e mai mic, varsta nu conteaza! Mult succes!:*

| SmokeyEye explică (pentru Semnattfetitsataa):

Nu toate intrebarile de aici au caracter personal. Daca intreb ceva, inseamna ca sunt curioasa. Partenerul meu este mai mare decat mine.

| Semnattfetitsataa a răspuns (pentru SmokeyEye):

Am inteles, greseala mea.

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Nu la mine n-a durat.Pa,pa.

| Xenya a răspuns:

Buna!
La mine a durat 2 ani o relatie cu un tip care era mai mic ca mine cu 1 an

| Deea204 a răspuns:

Buna!
Din pacate, la mine nu a reusit happy Oricum fata trebuie sa fie mai mica, ca baiatul intr-o relatiewinking Mult noroc in viitor :*

| Semnattfetitsataa a răspuns:

Iarta-ma pentru greseliile de ortografie!:* Sper ca ai inteles esentialul!