| Aleeeeeeee a întrebat:

La ce varsta ati avut primul prieten? Cum le-ati spus parintilor despre el?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu pot zice ca am avut o relatie, dar pe cand il simpatizam i-am spus direct mamei.Trebuie sa stie, plus ca ea ma sfatuieste cand e vorba de baieti. Ea imi zice daca e "bun" sau nu

| aniriiiiii a răspuns:

La 16 ani, nu a fost nevoie sa le spun pentru ca vedeau ca vorbesc mereu la telefon si astfel si au dat seama, mai ales mami, si ea ma ajutat sa i spun si lui tatibig grinlove struck

| BiaSiAtat a răspuns:

Eu nu am avut un prieten...

| Sigmund a răspuns:

Cam pe la 13 ani, 13, 5 ani, cam asa si nu le-am spus parintilor. A fost o iubire adolescentina frumoasa si inocenta. Dar daca ai sa spunem vreo 18 ani, iti iei inima-n dinti si le spui. Uneori curajul de scoate cu bine din multe lucruri.Succes!

| Razvan345 a răspuns:

Lol...pai prin clasa a 8-a a 9-a incepi sa ai o relatie ca lumea.si mie nu mi-a fost deloc rusine sa le zic. le-am spus si gata. LOLlaughing15 ani am avut si a fost totul OK.se asteptau deja

| Razvan345 a răspuns:

Lol ce intrebare...la orice varsta...pai a 8-a a 9-a incep relatiile destul de bine tinute si de atunci le-am spus. fara nici o timiditate. e ceva normal si se asteptau la asta.si nu le-am zis ca fiind ceva special pur si simplu le-am zis ca n-aveam ceva mai bun de facutlaughingsi sa mai stie ceva de mine