| andreiuuutza a întrebat:

Prima dragoste, primul sarut, prima atingere nu se uita niciodata.La ce varsta s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Prima dragoste la 15 ani jum.
primul sarut 9e dupa parerea mea cel pe care il consideri rimul, adica sa fie alaturi de omul in care crezi si de care esti indragostit) la 15 jum
prima atingerebig grin la 16 jumatebig grinbig grinbig grin

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prima dragoste la 19 ani (desigur, dragoste-dragoste nu ameteala de adolescenta).
Primul sarut la 16 ani si prima atingere depinde la ce te referihee hee daca din alea mai pornache, ei bine, la 20happy

| Smarandica a răspuns:

Primul sarut.acum 2 ani.Prima dragoste. e alaturi de mine si acum. iar prima atingere. le indeamna pe urmatoarelelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 70 de ani blushing

| tya_5588 a răspuns:

Prima dragoste la 13 ani
primul sarut la 111=-))
stiu e amuzant
prima atingere nu am avut o ink ca am numa 14 anitongue