| ioana375 a întrebat:

La ce varsta ati scapat de cosuri? Ce ati folosit?

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Sau altceva Cu Zineryt. Costa 32 lei in farmacii.
Este foarte foarte bun.
Intr-o saptamana ai scapat de tot ce nu doresti pe fata!
Bafta! :* Paa!

3 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Sincer nu mai stiu dar poti folosi Poti folosi lotiunea de fata Lara cu lacramioare (se gaseste la farmacie sau in magazine), lotiune cu lemn dulce, tetraciclina(e ft buna)sau crema de cosuri clean&clear sau clerasin.Sanatate si sper ca te-am ajutat!:*

| ioana375 explică (pentru BlackAngel232001):

Am folostit si inca folosesc si clean&clear si clerasil si nu au nici un rezultat benefic

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru ioana375):

Sau altceva Cu Zineryt. Costa 32 lei in farmacii.
Este foarte foarte bun.
Intr-o saptamana ai scapat de tot ce nu doresti pe fata!
Bafta! :* Paa!

| floryynnel a răspuns:

Eu inca ma lupt cu acneea, depinde de organsimul tau. Sa ai grija la alimentatie(sucuri, ciocolata...) unde stai(sa nu stai in praf, mai ales daca esti transpirat). Eu folosesc apa de fata, zineryt si skinoren(le poti lua gratis lunar, dar iti trebuie adeverinta sau ceva in genu asta de la medicul de familie.Succes