| ana_7191 a întrebat:

La ce varsta credeti ca e normal sa ne lase parintii prin cluburi, la disco?

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Zic eu, de la 14 ani în sus. Asta dacă mergi cu gaşcă mai mare de 3 persoane. Dacă eşti singură, de la 16-17.

| BeHappyForMe a răspuns:

16 ani dar sa mergem cu un frate mai mare sau in cazul meu cu un vecin tocilar ca sa fie siguri ca nu se intampla nimic, eu iti zic cazul meu acum am 20 de nai merg cu prietenul am scapat.

| kiky278 a răspuns:

18 ani logic

| NobodyHeree a răspuns:

Mai.normal ar trebuie pe la 17, 18 dar parintii nu te lasa nici atunci laughing
fundita?batting eyelashes

| petitdreamer a răspuns:

Dupa 17...mai ales ca sunteti fete

| VITALIE10 a răspuns:

Eu am 13 si deja imi da voie ba chiar ma trimit singuri