| MatsuKeruGirl a întrebat:

Ce credeti /? Varsta de 12-13 ani este o varsta potrivita de mers in cluburi?

Răspuns Câştigător
| VIATAeGREA a răspuns:

In nici un caz, eu am 15 si nu merg.

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Auzi, pussy, zilele trecute a fost concert Altenosfera la mine-n oras si m-am intalnit acolo cu fina mea de 14 ani, care se distra la maxim. Dupa ce m-am luat de ea, prieteneste si-n gluma, ma uitam asa si nu-mi vinea sa cred: se distra la maxim, vinea la mine si-mi lua sticla de bere, simtea muzica, facea poze, etc. La un moment dat, ma duc si-i soptesc in ureche: Gata, o sun pe maica'ta. Dar ea de colo: Ok, Flav, iti dau telefonul meu c-o am la favorite. rolling on the floor
La varsta de 12-13 ani, cred c-ar trebui sa-ti vezi de scoala, sa lasi cluburile pentru mai tarziu. Lasati fanteziile astea teribiliste, de fun, doar de ochiul lumii. Este timp de toate, iar cluburile nu vor disparea deodata.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Eu spun ca nu.Fiecare varsta are ocupatiile ei, iar la varsta de 13 ani mersul in club nu se numara printre aceste "ocupatii".

| wintermee11 a răspuns:

Ce parinte isi lasa copilul de 13 ani in club? la siguranta lui s-a gandit macar o secunda? Reflectati la asta.Numai bine!

| Dumnezău a răspuns:

Eu chiar nu inteleg ce distractie gasesc unii intr-un club din asta penal.Mai bine ati face ceva constructiv la varsta aia,viermilor, sau si mai bine, v-ati duce intr-o rockoteca!

| Amidepsi a răspuns:

Daca esti destul de matura atunci e ok.Sigur pot sa ghicesc faptul ca inca mai ai papusi(chiar daca nu recunosti ca te joci cu elewinking )si stiu ca dupa de vezi un film de groaza te temi de monstrii de sub pat.Stiu ca uneori iti e frica sa traversezi strada singura daca nu exista un semafor.
Teoretic nu ai voie sa intri intr-un club decat sub supravegherea unui adult si nici nu ai nevoie de asta.Be smart! O sa ai in medie 25 de ani de mers in club de acum incolo.Dar nu o sa-ti mai primesti copilaria inapoi NICIODATA.
Esti libera sa faci ce vrei, pana la urma e viata ta. Sper doar ca o sa ti-o administrezi asa cum trebuie.Bafta!

| MatsuKeruGirl explică (pentru Amidepsi):

Nu am pus intrebarea pentru mine, ci o prietena de-a mea s-a dus ieri seara cu verisorul ei de liceu si inca un baiat.ea zice ca parintii au lasat-o, dar cred ca i-a mintit. si eu sunt de aceeasi parere ca inca nu e destul de mare sa mearga in club, dar, ma rog, fiecare face ce vrea cu viata lui.

Răspuns utilizator avertizat
| MasterYoda a răspuns:

E prea inaintata

| CrissuCristina a răspuns:

Daaaaaaaaa! Nu prea comteaza varsta atat timp cat te distrezi.

| SaveTheNature a răspuns:

Nu.Clar

| MatsuKeruGirl explică:

Nu stiu de ce tot va referiti la mine.M-am referit la o prietena de-a mea, care mi-a zis ca se duce cu varul ei si inca un baiat.Nici macar nu am mentionat ca eu sunt acea persoana. Alta data nu va pripiti cu raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doar cu niste prietene mai mari deb 14 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii cum sa iti iei o masa in cap, un cutit in stomac si mai stiu eu ce dintr-o bataie stupida intre stupizi, da este o varsta potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu normal ca nu

| thalyslly a răspuns:

Nu
fiecare varsta isi are distractiile ei iar la 13 ani nu mi se pare normal sa mergi in cluburi

| Andrei233 a răspuns:

Nu,nu e.

| anonima20 a răspuns:

Da de ce adica nu e o varsta potrivita? adica fiecare merge la cati ani vrea.si eu mergeam cand aveam 12-13 ani.

| Yamx a răspuns:

Ce probleme ai tu la 12 ani. straight face

| MiculUsar a răspuns:

Du-te, nu ai ce sa pierzi. O simpla seara in care te distrezi.

| Alexandru_Dinca_1998 a răspuns:

Daca vrei sa facii ceva in viitor nu te duce

| accaba2000 a răspuns:

Si eu am 12 ani si nu merg.nu! nu este potrivita