| toxic112 a întrebat:

Ziceti-mi va rog si mie cat costa un pensat la cosmeticatongue... e diferenta de pret cand te pensezi pentru prima data sau nu?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este același preț ori de câte ori te vei pensa la salon.
Între 7 și 10 ron.
Pa, pa.

| Meryem027 a răspuns:

Hmm, depinde de salon happy Nu e diferenta de pret cand te pensezi pentru prima data. Deci, maxim 20 ron!

| 123456 a răspuns:

Nu e diferenta asta nu conteaza daca te pensezi pentru prima data sau nu si pretul depinde de saloane?:d

| Mony a răspuns:

Eu cand am fost la pensat am platit 15 lei, cam intre 10-20 leibig grin

| คเค๓เк a răspuns:

Deci 8 lei sa-ti dai forma
si daca vrei sa ti le vopsesti negre sau ce culoare vrei 10 lei
deci in jur de 20 lei

| euu03 a răspuns:

Depinde, pretul variaza intre 8-10 RON, si nu, nu este diferenta de pret atunci cand te pensezi pentru prima oarahee hee

| any_3631 a răspuns:

10 lei ca sa iti de-a forma si 8 lei curatat

| Andreea1130 a răspuns:

Cam in jur de 7 lei. cel mai ieftin(din cate stiu eu) si pana la 12 lei daca vrei sa le vopsesti.big grintongue.si app nu stie nimeni daca tu te pensezi pentru prima data.big grin>big grin