| andreeafbz a întrebat:

La ce varsta este bine sa ai prieten?

13 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Rey...se cheama mononucleoza de fapt,si are tratament,nu antibiotic, ci cu(,)calmante de dureri, acolo la maturizare erau 2-3 ani, si de "marfa de mana a 2-a"nu comentez.de cand sunt femeile obiecte ce pot deveni second-hand?

| Neimportant a răspuns:

Poate pe la 16 anihappy

| TeIubesccc a răspuns:

Nu e o regula, da` acum nu te apuci de la 10 ani sa ai prieten ca nici nu stii pe ce lume traiesti la varsta aia no talking. In jur de 13-14hee hee

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu cred ca ar conta varsta asa mult! Mai important e cum e prientenul care ti l faci si aici ma refer la caracter, personalitate etc...

| Francesca17 a răspuns:

De la 15 ani in sus este bine sa ai prieten, scumpo love struck! Fundita?

| AnnyXoxo a răspuns:

Eu am avut de la 8. laughing) da ma rog.;-j nu a fost serios. ii trageam cate un pupic pe obraz. blushing rolling on the floor) daca tie iti place de vreun baiat si lui de tine. :d puteti fii impreuna.batting eyelashes

sper ca te-am ajutat. :*

| rey a răspuns:

La fete... mai rapid ca se maturizeaza cu aprox 4 ani mai rapid ca baieti, dar nu ca e bine ci asa e modelu. Parerea mea e ca nu trebuie graba adica acum pe la 12-13 deja... fara floare multe, dar pe la 19-20 daca vrei ca poate(sanse cam de 20%) sotul sa te aiba virgina, si sa nu se gandeasca noaptea, nervos ca sta in pat cu o,, marfa de mana a2-a''(cel putin)

Si la faza cu sarutul e cam riscant ca prin sarut se ia epstein barr(boala sarutului) care nu are tratament.

| IrinaAniri a răspuns:

De la 12 13 ani cred eu ca ar fi bine

| EcstasyW a răspuns:

| KONSTANTIN a răspuns:

Poti sa ai de la gradinita prietenwinking

| Raluca_3317 a răspuns:

Cand simti love struck ca cel pe care l-ai gasit este cel care te completeaza.
Dar nu mai devreme de 13-14 ani big grin

| ralu_3343 a răspuns:

Atunci cand esti tu pregatita si te simti indragostita cu adevaratwinking! Si daca parintii iti permitwinking. fundita :X plzz

| andreea_7204 a răspuns:

13big grin