| Criss' a întrebat:

La ce varsta poti deveni reprezentat avon? si daca nu ai comenzi ce se intampla?

5 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Poi nu conteaza varsta trebuie doar sa ai buletinul cuiva si daca nu dai comenzi mult timp nu vei mai fi reprezentatnt(dar nu se merita ca am fost si eu,,, o mare pacaleala).

| georggyy a răspuns:

La 18 ani

| medex3 a răspuns:

La 18 ani. te penalizeaza

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nu conteaza' varsta. Te poti inscrie pe numele unei persoane care are +18 ani [ Mama ta, Tatal tau, Sora, Fratele ]. Daca nu ai comanda 1 luna nu-i nimic, daca 3 luni consecutiv nu pui comanda deloc' n-o sa mai fi rep :p

| bianca_1917 a răspuns:

Pai trebuie sa ai 18 ani dar te poti inscrie pe numele mamei sau al altei persoane care are varsta peste 18 ani de asemenea contractul trebuie semnat de persoana pe numele careia te vei face... daca nu bagi o comanda in 3 luni consecutiv nu vei mai fi reprezentant