| AdellaAdella a întrebat:

La ce varsta v-ati facut primul prieten/a? Sau cand aveti da gand sa va faceti?big grin

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Acum la 18 anilove struck.si nu regret desi unii spun ca e prea tarziuwinking. nu este deloc.

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Nu planuiesc nimic. Lucrurile acestea vin de la sine. Nu daca spun eu acum "peste doua saptamani vreau sa-mi fac un prieten" inseamna ca o sa-l si am. Dragostea e ceva spontan.

| Pepper9 a răspuns:

Buna! Am 12 ani jumate si pana acum n-am avut prieten, dar, sincer, nu ma intereseaza.Pana la liceu, adica 15-16 ani, nu vreau sa aud de iubiti etc pentru ca vreau sa intru la un liceu bun nu sa fiu indragostita pe tot parcursul gimnaziului si sa intru la un liceu de rahat(scuzati expresia) cu pipite si cocalari...si oricum nu stiu de ce sa am iubit pe la 13 ani...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 16 ani!

| EUSIATIT a răspuns:

Eu zic ca la 10 ani e ok nu crezi?/? Sau intreb o pe mama ta poate iti spune ea...

| maria91r a răspuns:

La 13 anihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11-12 ani.

| DaDo.epk a răspuns:

Uaalaughing Eu am avut prima prietena in clasa a5`a laughing pe la 12-13 ani laughing Si atunci. cu o tipa care era considerata... usuratica scolii laughing SI normal ca regret ca a fost ealaughing