| EVA9443 a întrebat:

La ce virsta ati avut primul prieten/prietena?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 16 ani

| drogh a răspuns:

La niciuna. Nu am si nici nu cred ca am nevoie deocamdata. Dar tu?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu am avut primul prieten la 5 ani(era un coleg de gradinita, era singurul meu prieten pana la scoala in clasa a 2-a).O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am 15 ani si ceva si inca nu am avut vreo prietena. Abia acum am pus si eu ochii pe o fata si cred eu ca si ea pe mine. Sper ca ea sa devina prima mea iubita.

| Danielllle a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fix in aceiasi situatie, doar ca sunt fatahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danielllle):

Ce dragut sa aflu ca nu sunt singurul. De obicei mai toti adolescentii de 15 ani au sau au avut prieten/prietena.

| EVA9443 explică (pentru anonim_4396):

Eu 14 ani la vara 15 si nu am avut prieten dar nici nu ma grabesc.

| Urpaniel a răspuns:

13.

| PufoshenienexT a răspuns:

14 ani