| passenger a întrebat:

Ce profil credeti ca este mai bun?
mate-info bilingv engleza sau mate-info intensiv informatica?

3 răspunsuri:
| phineass a răspuns:

Daca iti plac provocarile si ai o minte agera atunci intensiv informatica pentru ca informatica de liceu este super frumoasa trebuie doar sa stii sa gandestihappy eu unul la matematica sunt bata.nu am nota peste 6laughing dar la informatica(unde daca poti sa gandesti fara sa ti se arda creierul) am numai 10happy

| RoXyRaLu a răspuns:

Informatica este o materie grea. Mai bine alegi prima varianta

| Pisiquee a răspuns:

Eu cred ca mate-info intensiv informatica. big grin
Ei bine, depinde si de profesori, totusi.