| musicmyname a întrebat:

La evaluarea nationala.la epitet am pus randuri incalcite iar la enumerare,,pana cand ii va cadea cartea din mana,pana cand ii va cadea capul pe perna,pana cand ii vor cadea, grele, pleoapele". e bine ce am scris?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

De ce nu te uiti peste barem acolo te poti corecta singur happy sa vezi daca ai facut bine sau nu, baremul il gasesti pe site-ul ministerului happy succes

3 răspunsuri:
| Pushtoaik a răspuns:

La enumerare si eu am scris la fel si mai multi colegi de la mine din clasa au facut asa...deci e bine acum al epitet nu sunt sigura ca am facut bine,sad sper sa iei o nota mare...bafta la matekisskiss

| musicmyname explică (pentru Pushtoaik):

Multumesc mult

| Pushtoaik a răspuns (pentru musicmyname):

Cu placere