| JustMe5930 a întrebat:

La Evaluarea Nationala trebuie sa ne inscriem sau por si simplu ne prezentam la examen?

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Nu, nu trebuie sa te inscrii. Nu imi vine sa cred ca profesorii nu v-au spus pana acum.Stiu ca trebuia sa te prezinti cu cartea de identitate, parca. Suna si intraba un coleg, sa stii sigur.

| RoXyRaLu a răspuns:

Sora mea este a 8-a si a trebuit sa se inscrie. Funda?love struck

| Diiana232997 a răspuns:

Daca ai situatie incheiata, pur si simplu te prezinti.
Chestia cu ''inscrierea'' banuiesc ca o face dirigintele/a.

| gabutzu a răspuns:

Nu stiu sigur dar diriginta noastra(is tot a 8a) ne-a dat hartie sa o completam cu nume data si CNP

| Nems a răspuns:

Nici eu nu stiu. la orele de direigentie, unii zic ca diriginta a zis ca doar ne prezentam, pe net zice ca trebuie sa ne inscriem, alte clase zic la fel. sunt foarte ametita. ne inscriem sau nu la examen? prin clasa se zvonea ca secretariatul se ocupa de inscrieri. Ceva pareri?