| Dragosgan a întrebat:

La Evaluarea Nationala pe anul acesta trebuie sa ne inscriem noi sau ne inscrie automat scoala?

4 răspunsuri:
| RyuzakiSan a răspuns:

E evident ca n-o sa va lase profesorii pur si simplu de capul vostru, o sa afli! Mai mult ca sigur te inscrie scoala, noi asa am facut.

| talya a răspuns:

Ne inscrie scoala automat, la mine la scoala cam asa se face. Ca sa te convingi mai bine mergi si intreaba la secretariatul scolii!

| anaxyz a răspuns:

O sa vi se dea niste formulare de inscriere la evaluarea nationala si acceasta inscriere se face pe 18 iunie 2012

| calinoase a răspuns:

Trebuie ca voi sa va insrieti