| KenJi a întrebat:

La examenul de admitere la liceu se va mai pune media de la clasele 5-8? Am auzit ca nu straight face.

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Eu cred ca se va pune, adica cum? Nu aveti cum sa intrati doar pe baza examenului.Intrati ca noi cred, 50% examenul, 50% media V-VIII.Nu aveti cum altcumva.

4 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Si media 5-8 si media examenelor.hee hee

| FreakyFred a răspuns:

Oricum se va mai schimba de 78 de ori pana la anul asa ca...

| AnnaS98 a răspuns:

Eu stiu ca se pune. media de la notele de la examene se aduna cu media de la clasele 5-8 si se imparte la 2. asta e meia de admitere.winking. funda?

| szergiu a răspuns:

Normal ca se v-a pune, jumatate media 5-8, jumatatea media examenelor.