| Lαrisα a întrebat:

Care este media voastra de admitere la liceu? (cu tot cu media din clasele 5-8) happy

16 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

9,47

| CinevaNou a răspuns:

10, tu?

| Lαrisα explică (pentru CinevaNou):

Măăă! Tu ma minti? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaNou a răspuns (pentru Lαrisα):

Nuuu, sunt megaolimpicboss :>
Am facut scriptul asta http://jsfiddle.net/WVnV7/ ca sa fiu sigur ca chiar imi iese 10 :>

| gingergirl1 a răspuns:

6,60 crying((
Esti din Bucuresti?happy Vi cu mine la Marin Preda?laughing

| Zdog a răspuns:

Eu la anul dau evaluarea si sunt foarte speriat, la romana sunt bunicel dar la matematica 0.

| Darkness13 a răspuns:

9.036

| 7Roby7 a răspuns:

8,5 dar fac contestatie la romana ca mi-a dat foarte putin, eu credeam ca imi da 9 sau 9, 20 si ei mi-au dau 7, 30... la mate la fel, meritam 9, 60 sau 9, 70 si eu mi-au dat 9, 30...

| RewerDivli a răspuns:

Nota mea de admitere este 4, 70, si media 5-8 7,26. de ce?

| Lαrisα explică (pentru RewerDivli):

Ma refeream calculata. laughing Adica 5, 34. Am intrebat, pentru ca as vrea sa stiu nivelul in anul acesta in comparatie cu notele din anii trecuti. happy

| 123Stefy456 a răspuns:

Esti curios/curioasa? A ta care e? happy

| Lαrisα explică (pentru 123Stefy456):

9,46 tongue

| 123Stefy456 a răspuns (pentru Lαrisα):

Media de admitere a mea este 9.77. happy

| Stefan_Alexandru_1997_NuDW a răspuns:

9,79.Intru unde doresc.

| d3nyel99 a răspuns:

Pai nota media mea este 6, 945.