| Liiiax99 a întrebat:

La facultatea Ase cât de de multă matematica se face? Ma interesează pe marketing și business turism. Eu nu le am cu matematica. Stiu pe cineva care a intrat și a zis ca e mult de tocit și la fel nu era cu ale matematici.

1 răspuns:
| SandraEve a răspuns:

Buna!
Prietena mea cea mai buna e la ASE si din contra. Pe langa faptul ca e mult de tocit, toate materiile se bazeaza pe mate. La orice examen i sa ai mate. Trebuie sa inveti foarte bine teoria, iar mai apoi sa stii sa o pui in practica si in rezolvarea de probleme
Succes!