| LanguageMaster a întrebat:

La liceu bătăile între băieți pornesc în general de la fete?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu neaparat.
O bataie nu incepe niciodata de la cineve ci de la ceva numit creier sau lipsa de creier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bătăile pornesc de la orice.
Orice fleac poate fi motiv de ceartă și bătaie (pentru cel cu mintea odihnită).

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu neaparat, sunt multi factori care pot determina bataile si certurile, iar fetele se pot enumera printre acesti factori, dar acum sa fim seriosi...nu cred ca baietii se bat numai din cauza fetelor! : ))