| anonim_4396 a întrebat:

La liceu care sunt cele mai importante materii?
La ce materii sunt elevii geniali bine vazuti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Elevi geniali? ce sunt aia?

fiecare elev e vazut bine acolo unde isi da interesul, unde invata mai bine si unde are note mai mari?

| MaliciousDeath a răspuns:

Iti dai seama ca "cele mai importante materii" difera de la o specializare la alta, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fizica,matematica,chimie,informatica

| AnnaaaMaria a răspuns:

Cele mai importante materii depind de profilul și specializarea alese și de ceea ce vrei să urmezi pe viitor. Geniile sunt considerate în general cele care excelează pe domeniul științelor exacte: matematică, fizică, chimie, biologie. Un elev bun/foarte bun este considerat elevul care are note bune la toate materiile happy