| anonim_4396 a întrebat:

La mate am dat teza de 2 ori, am dat-o o data si a venit dupa 2 ore sa ne spuna ca notele sunt jalnice si ca o dam din nou luni/marti, eu nu m-am trezit si am venit la 9 si nu am dat-o, si cand a dat marti tezele colegilor mie nu mi-a dat, mi-a spus ca Ce ai venit tu la teza?, si nu am nota in teza si o sa ma lase neincheiat, ce pot sa fac?(tezele le-am dat inainte de vacanta)

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Pai trebuie sa iti dea teza. Nici eu n am fost la teza de la bio si mi-a dat-o ulterior (ulterior insemnand dupa vacanta + inca o saptamana si ceva).
Daca nu si nu, vorbeste cu ai tai, cu diriga ca acea profa sau ce o fi sa-ti treaca prima nota.

| randomgui a răspuns (pentru FaraNumePls):

Am fost, doar prima data

| FaraNumePls a răspuns (pentru randomgui):

Am inteles de prima data ce ai spus

| randomgui a răspuns (pentru FaraNumePls):

Am dat azi alta big grin credeam ca ma lasa neincheiat

6 răspunsuri:
| nonamehaha a răspuns:

Vorbesti cu parintii tai si te duci peste ea la scoala. O rogi sa iti dea o alta teza ca sa nu te lase cu media neincheiata. Daca nu vrea, fa-i reclamatie la inspectorat.

| randomgui a răspuns (pentru nonamehaha):

Am dat teza, prima oara

| Anonim0725 a răspuns:

Trebuie să o rogi frumos să ți-o dea până la sfârșitul semestrului. La noi până miercuri situația trebuie să fie încheiată(cred că peste tot e așa). Vorbește cu dirigintele sau cu directorul. Altfel o dai în semestrul doi, la început, și îți va încheia media de pe primul semestru atunci. Doar nu o fi așa de a naibii să nu facă asta măcar. Eu am dat teza la mate pe 17 ianuarie, dar la mine e altceva(diriginta are ceva probleme de sănătate). Vezi și tu acum. Poate un "scuzați-mă" te va ajuta.