| BananaSuparata a întrebat:

La mate pe primul semestru am ramas corigent cu 4, iar pe al doilea imi iese 5 fara teza. Si in teza am luat 2. Am prea multe note, si nici daca iau 5 de 10, nu-mi iese media. Ce pot face? Daca dau test la toamna, si iau 6, inseamna ca am trecut? Va rog, sunt disperat.

1 răspuns:
| Maria2903 a răspuns:

Dacă iei 6, da o să treci. happy Dacă tu crezi că nu mai ai ce face până la sfârșitul anului, stai calm și pregătește-te în forță. happy