| Diaconita_Sorin_1994 a întrebat:

La medicina umana in Timisoara din 2014 la admitere se adauga si Fizica pe langa Biologie si Chimie?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nimeni nu poate sti cu siguranta ce va decide senatului universitatii pentru anul urmator! Toate hotararile sunt facute publice, in timp util, pe site-ul universitatii --- urmareste noutatile.

P.S. cred ca este putin probabil ca Ministerul Educatiei sa ordone introducerea unei a treia discipline de concurs--- dar, nimic nu-i sigur!

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Salut! Da, cred ca se adauga si fizica, cel putin asa era anul trecut. Bafta!