| Crym a întrebat:

Aveti idee daca din 2015 la Univ. Carol Davila de medicina din Bucuresti se va da la admitere la medicina generala si fizica pe langa chimie si biologie? Am vazut pe site ca e si fizica dar nu am inteles prea bine laughing multumesccn

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nimeni NU are de unde să ştie ( acum ) din ce materii se va da examen în iulie 2015!

În general, Regulamentul privind examenul de admitere se întocmeşte în ianuarie-martie 2015 ( în acest caz ).
Abia apoi se va afişa pe site-ul oficial...

Toate cele bune.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Ai de ales intre biologie si chimie sau biologie si fizica