| anonim_4396 a întrebat:

La meditatii profesoara s-a suparat pe mine deoarece nu am mai lucrat nimic si am venit bata la ora ei, asa ca ea vrea sa o sune pe mama.Ce pot face ca mama sa nu mai fie suparata?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu te mai duci bata la ora ei. Mama ta da niste bani si vrea si progrese din partea ta.

| ℓαυяα a răspuns:

Au și meditațiile scopul lor. Data viitoare fa-ti temele și mama ta nu va mai avea de ce sa fie suparata

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci.
Ai greșit, e normal să se supere.
Acum trebuie să suporți consecințele faptelor tale.

| WAYNEZ a răspuns:

Ți-a zis profesoara că o sună sigur pe mama ta sau te-a avertizat că dacă mai vi cu temele nefăcute și nu dai randament la ora ei o sună? Dacă e prima variantă, trebuie să suporți consecințele acțiunilor tale și să te îndrepți. Dacă e a doua variantă, e mai bine pentru că poți să te îndrepți fără ca mama ta să știe ce-ai făcut.