| DariaSofia95 a întrebat:

La mess nu se aud sunetele decat atunci cand imi scrie cineva, cand primesc buzz nu, si nici cand intra sau iasa de pe mess. precizez ca la alerts & sounds am bifat " enable alert sound " dar nu stiu cum, sau daca se poate, sa bifez toate acele optiunui, asa ca va rog sa ma ajutati. multumesc.

1 răspuns:
| MEduard a răspuns:

Dacă merge sunetul pe youtube/winamp sau altele e clar că este de la mess. Are probleme şi mess-ul cum au şi aplicațiile pe Android. Încearcă să îl reinstalezi.