| deyutza_6928 a întrebat:

Sunt foarte trista. Imi place de un baiat din clasa dar lui nu cred ca-i place de mine. Eu nu sunt dezvoltata si cred ca de aia. Cum pot sa-i atrag atentia. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fii prietena cu el.In timp, il vei cunoaste mai bine si iti vei da seama daca se merita sa investesti timp intr-o relatie cu el sau nu

| valy a răspuns:

Intra in vorba cu el. cere-i un id de mess.roagal sa vina pe la tine sa va faceti temele impreuna...eheee cate momente sunt sa ii atragi atentia ca fata.
Nu stiu. e mai usor ca fata sa cuceresti un baiat.decat invers.

| danyboy93 a răspuns:

Daca vrei sa il faci sa te placa(indiferent de cat de dezvoltata esti) ar trebui sa il faci sa ii placa comportamentul tau, sau modul cum gandesti etc. Pentru asta trebuie sa il urmaresti si sa afli ce ii place la o fata si ce nu ( crede-ma ca va fi destul de evidentwinking ), apoi, daca iti convine si tie poti sa incerci sa te schimbi si sa fi mai aproape de preferintele lui, iar dupa ce iti dai seama ca incepe sa aiba efect, incearca sa lasi cateva semne ca il placi, iar daca te va placea si el atunci va veni el la tine, daca nu atunci mai bine lasa-l pentru simplu fapt ca nu merita happy. Succes!

| narcisa_6980 a răspuns:

Intreaba-l ce tema aveti pentru maine si daca le puteti face impreuna

| floricica_3037 a răspuns:

Nujtiu si eu am aceeasi retinere si pnr\tu asta port sutiene cu mult burete nu te-as sfatui este dezgustator sincer imi e frica si mie sa ies cu un baiat gindinduma ca imi va pune mina pe sini