| selysol a întrebat:

La mine in oras e furtuna:s si vijelie la voi cum e? va opriti pc cand tuna/fulgera? va rog fara raspunsuri rautacioase nu va plac intrebarile nu raspunde-ti... ( scuzati categoria nu stiam unde sa incadrez intrebarile)

Răspuns Câştigător
| Amiiii69 a răspuns:

La mine azi a fost cald si frumos dar mati seara a fost vijelie si furtuna! Daca ai pc-ul la UPC poti sa il lasi deschis cand fulgera si tuna dar daca il ai la RDS&RCS sau la Romtelecom nu-ti recomand sa-l lasi deschis deoarece ultimele 2 exemple sunt putin mai slabute decat UPC-ul. Asta e parerea mea si sper sa-ti fie de ajutor raspunsul.

2 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. La mine este bine nu ploua si nu fulgera. Da ar fi recomandat sa inchizi pc. Pa-pa.

| Kisie a răspuns:

Buna la mine este frumos afara nu tuna, nu fulgera ar merge o plimbare pe malul marii... lol